| Kolor | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Waga | 380-2250 kg |
| Wielkość | Mały średni duży |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q355B |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Waga | 220-650 kg |
|---|---|
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| świadectwo | ISO9001,ce |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Materiał | Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
|---|---|
| Waga | 220-650 kg |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Materiał | Q355B |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Nazwa produktu | Chwytak do skórek pomarańczy |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Zastosowanie koparki |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Podanie | Przystawka do koparki |
|---|---|
| Materiał | Q355MN |
| Odpowiedni | Koparka 1-50t |
| Kolor | Wymagany klient |
| Pakiet | Drewniane opakowanie do pakowania |