| Jakość | Wysokiej jakości |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 250-14500 kg |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Podanie | waga |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Model | Koparka 5Tones-30Tones |
| materiał | Q355 + Hardox + Materiał odporny na zużycie |
|---|---|
| Kolor | Dowolny kolor |
| Maszyna | Wszelkie marki |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Pakiet | standardowe |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Waga | 250-14500 kg |
| Certyfikat | ISO9001 |
| Waga | 250-14500 kg |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 250-14500 kg |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Źródło zasilania | Mechaniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| Nazwa produktu | łyżka do ciężkich prac koparki |
| Stosowanie | Ładowanie |
| Podanie | Przystawka do koparki |
| Kolor | Żółty |
| aplikacji | ładowanie i rozładowywanie złomu, odpadów stalowych, gleby, dużych kamieni i tak dalej |
|---|---|
| OEM | Dostępne |
| MOQ | 1 |
| Port | Wszelkie porty w Chinach |
| materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | załaduj lub wyładuj piasek lub coś innego |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | załaduj lub wyładuj piasek lub coś innego |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |