| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| aplikacji | ładowanie i rozładowywanie złomu, odpadów stalowych, gleby, dużych kamieni i tak dalej |
| materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| MOQ | 1 |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Jakość | Wysokiej jakości |
|---|---|
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Waga | 380-2250 kg |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Trwałość | Wysoki |
| Jakość | Wysokiej jakości |
|---|---|
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Waga | 380-2250 kg |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Wielkość | Mały średni duży |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Trwałość | Wysoki |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Tworzywo | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Aplikacja | Chwytak do koparki |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
|---|---|
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Waga | 380-2250 kg |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | Mały średni duży |