Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd.

dobra jakość Łyżka do koparki o dużej wytrzymałości na sprzedaż
Nasze pierwsze zamówienie wypróbowaliśmy w 2018 roku, czyli dwa lata po wymianie mojej wizytówki z Alice w 2016 Bauma conexpo India. Nasz dostawca nie zrealizował naszego zamówienia na czas, co spowoduje utratę około 100 000 USD. Wtedy po raz pierwszy wypróbowaliśmy Huitong. Huitong dobrze radzi sobie z pilnymi zamówieniami, a jakość jest bardzo dobra.

—— Mr.Varun, dealer, Indie

Pracuję z Huitong po raz pierwszy, kiedy rozpocząłem działalność importową. Mam mnóstwo informacji rynkowych od Jeremy'ego. To taki dobry przyjaciel, bardzo tolerancyjny wobec mojego złego humoru. W 2017 roku Jeremy pomógł mi poradzić sobie z problemem konosamentu, który jest spowodowany przeze mnie. Huitong zawsze podkreśla, że ​​powinniśmy poradzić sobie z problemem, jak tylko się pojawi.

—— Mr.Stanislav Lilov, Bułgaria

Zaczęliśmy współpracować z Huitong od 2017 roku, są uczciwi, profesjonalni, zawsze pomagają nam rozwiązywać problemy na pierwszym etapie, ale załączniki do koparek od Huitong w jednym miejscu, dzielimy się spostrzeżeniami rynkowymi jak dobry przyjaciel. Kocham ich pracę.

—— Sony

Im Online Czat teraz

Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd.
Company's Gate Steel Warehouse Front Desk Clearing The repair and Installation workshop Welding Workshop Welding Workshop Welding Workshop CNC Cutting Sales Team
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki : Huitong Machinery
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-3,000,000
Rok założenia : 2011
pc Export : 80% - 90%

profil firmy

Huitong Machinery Co., Ltd jest profesjonalnym producentem skupiającym się na mocowaniu koparki i dostosowywaniu produkcji części . Położony w Guangzhou w Chinach, w pobliżu Hongkongu. Firma została założona w 2010 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat dostarczamy produkty do dealerów i firm takich jak: Sany , Kato , Hyundai , Komatsu . itp. w Chinach, w konkurencyjnej cenie i wysokiej jakości. W 2014 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO ; w 2018 roku uzyskaliśmy krajową certyfikację firmy z branży wysokich i nowych technologii oraz otrzymaliśmy finansowanie od rządu; w 2019 roku jesteśmy jednym z dziesięciu założycieli China Construction Machinery Industry Association . Obecna fabryka zajmuje powierzchnię około 6500 metrów kwadratowych, całkowita liczba pracowników wynosi 60, a starszy zespół techniczny składa się z 6 doświadczonych członków. Strategia ograniczonej kontroli jakości sprawia, że ​​nasze produkty są popularne w Austirla, Nowej Zelandii, Ameryce Południowej, Japonii i większości krajów azjatyckich.

Produkty HT

Produkty HT, w tym załączniki i części dostosowane. Wprowadzamy do naszej produkcji zaawansowane maszyny i zapewniamy naszym pracownikom wyszkolenie, aby stale utrzymywać naszą jakość na wysokim poziomie. Osprzęt do koparek HT, w tym: łyżka ogólnego zastosowania, łyżka do dużych obciążeń , łyżka na kciuk, łyżka do szkieletu , grabie , chwytak , chwytak , szybkozłącze, chwytak do skórki pomarańczowej , młot wibracyjny , kamień , młyn hydrauliczny . itp. oraz dostosowywanie części koparki HT, w tym: długi wysięg , rozbiórka wysokiego zasięgu , wysięgnik standardowy, wysięgnik skracający, wysięgnik zbierający , przedłużenie łyżki .

Wystawa
Uczestniczyliśmy w wielu wystawach rocznie, w tym: Changsha CICEE (Międzynarodowa Wystawa Sprzętu Budowlanego Changsha), BICES (Międzynarodowe Maszyny Budowlane w Pekinie, Wystawa Materiałów Budowlanych), Bauma India, Bauma Shanghai.etc.
Prezentujemy nasze produkty, odpowiadamy na pytania, przekazujemy naszym klientom informacje na temat rynku.

Walizka

W ciągu ostatnich dziesięciu lat naszym klientom udało się zdobyć niezliczone projekty, dostarczając im produkty wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie i krótkim czasie realizacji. Na rynku zawsze jest niższa cena. Chcemy wytwarzać produkty w rozsądnej cenie i jakości, aby „wyciągnąć” naszych klientów z kłopotów posprzedażnych. Produkty HT trafiły na cały świat, głównie w takich krajach jak: Japonia, Meksyk, Nowa Zelandia, Austrila, Malezja, Afryka, Indie. itp. Staramy się dostarczać naszym klientom najlepiej dopasowane osprzęt i pomagać w utrzymaniu silnej pozycji na rynku.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Tang

Tel: 86-18922117251

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)