Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Łyżka do koparki o dużej wytrzymałości na sprzedaż
Nasze pierwsze zamówienie wypróbowaliśmy w 2018 roku, czyli dwa lata po wymianie mojej wizytówki z Alice w 2016 Bauma conexpo India. Nasz dostawca nie zrealizował naszego zamówienia na czas, co spowoduje utratę około 100 000 USD. Wtedy po raz pierwszy wypróbowaliśmy Huitong. Huitong dobrze radzi sobie z pilnymi zamówieniami, a jakość jest bardzo dobra.

—— Mr.Varun, dealer, Indie

Pracuję z Huitong po raz pierwszy, kiedy rozpocząłem działalność importową. Mam mnóstwo informacji rynkowych od Jeremy'ego. To taki dobry przyjaciel, bardzo tolerancyjny wobec mojego złego humoru. W 2017 roku Jeremy pomógł mi poradzić sobie z problemem konosamentu, który jest spowodowany przeze mnie. Huitong zawsze podkreśla, że ​​powinniśmy poradzić sobie z problemem, jak tylko się pojawi.

—— Mr.Stanislav Lilov, Bułgaria

Zaczęliśmy współpracować z Huitong od 2017 roku, są uczciwi, profesjonalni, zawsze pomagają nam rozwiązywać problemy na pierwszym etapie, ale załączniki do koparek od Huitong w jednym miejscu, dzielimy się spostrzeżeniami rynkowymi jak dobry przyjaciel. Kocham ich pracę.

—— Sony

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Linia produkcyjna

  Magazyn stali

  Cięcie CNC

  Warsztat obróbki skrawaniem

  Giętarka

  Obróbka skrawaniem

  Obróbka skrawaniem

  Obróbka skrawaniem

  Obróbka skrawaniem

  Warsztat spawalniczy do drobnych części

  Warsztat spawania dużych części

  Warehous

 • OEM / ODM

  Nie jesteśmy tylko producentem

  Jesteśmy dobrzy w pomaganiu klientom w rozwiązywaniu problemów, zapewniając rozwiązania i dostosowując usługi do wymagań klientów, warunków pracy, wielkości maszyny. itp.

  OEM jest akceptowany od roku założenia firmy. W miarę rozwoju naszego zespołu technicznego i zwiększania linii produktów jesteśmy w stanie świadczyć usługi OEM również dla dźwigów i ciężarówek.

  Potrzebujesz łyżki o dużej pojemności i mniejszej masie do załadunku lub rozładunku piasku? Nie ma problemu.

  Potrzebujesz Chwytaka zamontowanego na ciężarówce? Nie ma problemu.

  Potrzebujesz chwytaka z dużym otworem, aby móc chwytać rzeczy pod powierzchnią morza? Nie ma problemu.

  Potrzebujesz zestawu wysięgników o zupełnie innej strukturze, aby spełnić Twoje wyjątkowe warunki pracy? Nie ma problemu.

  Jesteśmy profesjonalnym producentem osprzętu do koparek i dostosowującym się producentem części, a nasz doświadczony technik jest gotowy spełnić Twoje wymagania

 • R & D

  Silne wsparcie techniczne od naszego Snior Tech-Teaem

  Jako National High & New Tech Coporation, średnio co roku stosowaliśmy patent 8-10, w tym: patenty, patenty kształtowe itp.

  Nasz zespół techniczny dobrze posługuje się programami AutoCAD, Proe, FEA, aby upewnić się, że w pełni rozumiemy Twoje wymagania i upewnić się, że rozmiar i struktura mogą działać zgodnie z planem.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Huitong Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Tang

Tel: 86-18922117251

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)