| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Materiał | Stal 16Mn |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka PC120 |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pozycja | Grabienie korzeni |
| OEM | Wypłacalne |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q355B, Q690D |
| Waga | 250-14500 kg |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Materiał | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Waga | 250-14500 kg |
| Certyfikat | ISO9001 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| aplikacji | ładowanie i rozładowywanie złomu, odpadów stalowych, gleby, dużych kamieni i tak dalej |
| materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Waga | 250-14500 kg |
| Materiał | Q355B, Q690D |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 250-14500 kg |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Pojemność | 2,2M3 |
|---|---|
| Stop | Wysoka wytrzymałość |
| Rodzaj | wiadro skalne |
| Materiał | Q355B |
| Odpowiedni | Koparka 30ton |
| Jakość | Wysokiej jakości |
|---|---|
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Certyfikat | ISO9001 |
| Waga | 250-14500 kg |
| Materiał | Q355B, Q690D |