| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Waga | 200-4500 kg |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| System mocowania | Zintegrowany |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Pionierski nowatorski | Wzmocniony |
| Trwałość | Wysoki |
| System mocowania | Zintegrowany |
| Aplikacja | wykop |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 200-4500 kg |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania Klienta |
| ZASTOSOWANIE | Transport publiczny, metro, lotnisko, centrum handlowe. |
| Materiał | Metal |
| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Durability | High |
| Durability | High |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Mounting System | Integrated |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavation |
| Tworzywo | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Waga | 200-4500 kg |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| System mocowania | Zintegrowany |
| Gwarancja | 1 rok |