| Jakość | Wysoka gwarancja |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Żywotność maszyny | 50000 drzew |
| Odpowiedni | 5-120T |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Nazwa produktu | Ząb Wiadra |
|---|---|
| Aplikacja | Przystawka do koparki |
| Kolor | Żółty |
| Typ | Budowlane Części Zamienne |
| Częściowe imię | Osłona łyżki koparki |
| produkt | Łyżka o dużej wytrzymałości do koparki |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Port | Kanton/Huangpu/Nansha |
| ZASTOSOWANIE | Przymocowanie do koparki |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, energia i górnictwo, roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25–70 |
| Port | Dowolne porty |