| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Nazwa produktu | Łyżka do koparki HD Łyżka o dużej wytrzymałości Cena fabryczna Części do maszyn budowlanych Wzmocnio |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Łyżka do kamieni koparki |
| Marka | HT |
| MOQ | 1 SET |
| Orzecznictwo | ISO CE |
| Nazwa produktu | Łyżka o dużej wytrzymałości do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Posprzątaj różne rzeczy |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Twardość | HRC 50-53 |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25-70 ton |
| Port | Guanghzou / Huangpu / Nansha |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Koparka |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Kolor | Żółty/Czarny lub zgodnie z wymaganiami klientów |
|---|---|
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Waga | 220-1150 kg |
|---|---|
| Kolor | Czarno żółty |
| Nazwa produktu | Łyżka ogólnego przeznaczenia do koparki |
| MOQ | 1 sztukę |
| Pojemność | 0,25-1,4 cbm |