| Weight | 200-4500 Kg |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Material | High Strength Steel |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Mounting System | Integrated |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Nazwa produktu | Łyżka o dużej wytrzymałości do koparki |
|---|---|
| Stan | 100% nowy |
| Kolor | Konfigurowalny |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Jakość | Wysoka jakość |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | osprzęt koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Nazwa produktu | łyżka do ciężkich prac koparki |
| Nazwa produktu | Łyżka o dużej wytrzymałości do koparki |
|---|---|
| OEM | Dostępne |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Nazwa produktu | Łyżka o dużej wytrzymałości do koparki |
|---|---|
| Kolor | Konfigurowalny |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Aplikacja | Wykopy, załadunek itp. |
| Pojemność | 3,4 metra sześciennego |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |