| Funkcja | Wysoka wydajność |
|---|---|
| kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Słowo kluczowe | Podnośnik magnetyczny koparki |
| Podanie | Farmy, użytkowanie domowe, energia i górnictwo, prace budowlane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żądanie klienta, niebieski / czarny / pomarańczowy / szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka / Ładowarka |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | dostępny |
| Nazwa produktu | Łyżka do koparki |
|---|---|
| Rodzaj | Części zamienne do budowy |
| Materiał | HARDOX400/500 |
| Kolor | Wymagany klient |
| Odpowiedni | Koparka 1t-50t |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pakiet | Standardowe Opakowanie |