| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Farmy, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, energia i górnictwo, sklepy z materiałami budow |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25 |
| aplikacji | Skała |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tony) | 25-70 |
| Port | Wszelkie porty |
| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Nazwa produktu | Łyżka o dużej wytrzymałości do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Weight | 700-1000kg |
|---|---|
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Color | Yellow, Black |
| Application | Excavator |
| Condition | New |
| Kształt | Muszla |
|---|---|
| Aplikacja | wykop |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
| Stosowanie | Budowa |
| Waga | 540-6150 kg |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| Materiał | Q355B |
| Odpowiedni | 30 ton |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Fabryka artykułów spożywczych i napojów, naprawy maszyn, zakład produkcyjny, energia i górnictwo, ro |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 ton |
| aplikacji | Ciężka praca |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Aplikacja | Koparka |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Kolor | Żółty/Czarny |