| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Aplikacja | Koparka |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Kolor | Żółty/Czarny lub zgodnie z wymaganiami klientów |
|---|---|
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox400 |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Kolor | Żądanie klienta, niebieski / czarny / pomarańczowy / szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka / Ładowarka |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | dostępny |
| Kolor | Żądanie klienta, niebieski / czarny / pomarańczowy / szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka / Ładowarka |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | dostępny |
| Kolor | Na życzenie klienta, niebieski/czarny/pomarańczowy/szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| ZASTOSOWANIE | Koparka / Ładowarka |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Dostępne |
| Kolor | Żądanie klienta, niebieski / czarny / pomarańczowy / szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka / Ładowarka |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | dostępny |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne., Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / |
| Oem | Wsparcie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne., Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / |
| Oem | Wsparcie |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Żądanie klienta, niebieski / czarny / pomarańczowy / szary |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wniosek | Koparka / Ładowarka |
| Materiał | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Do dyspozycji |