| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Kolor | Żółty/Czarny lub zgodnie z wymaganiami klientów |
|---|---|
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox400 |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Warunki | Nowy |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Warunki | Nowy |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Kolor | Żółty/Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
| Kolor | Żółty/Czarny lub zgodnie z wymaganiami klientów |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| ZASTOSOWANIE | Osprzęt do koparki |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25-70 |
| Port | Dowolne porty |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne., Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / |
| Oem | Wsparcie |