| Pojemność | 1,5 cbm |
|---|---|
| Podanie | Koparka Komatsu |
| Rodzaj | Łyżka do dużych obciążeń |
| Materiał | Stal stopowa 16Mn |
| OEM | Pomoc |
| ZASTOSOWANIE | Koparka / Ładowarka |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro skalne |
| Materiał | Q355B/NM400/NM360 |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Pojemność łyżki | 0,1-3 cbm |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Koparka |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Aplikacja | Koparka |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Kolor | Żółty/Czarny lub zgodnie z wymaganiami klientów |
|---|---|
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox400 |