| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
|---|---|
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox400 |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Waga | 700-1000kg |
|---|---|
| Wielkość | 1,0 M3 |
| Kolor | Żółty, czarny |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox450 |
| Warunki | Nowy |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
|---|---|
| Wielkość | 1,0 M3 |
| Waga | 700-1000kg |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox450 |
| Name | Excavator Rock Bucket |
|---|---|
| Size | 1.0 M3 |
| Weight | 700-1000kg |
| Condition | New |
| Color | Yellow, Black |
| Wielkość | 1,0 M3 |
|---|---|
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Warunki | Nowy |
| Waga | 700-1000kg |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Zastosowanie | Ekskawator |
|---|---|
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Wielkość | 1,0 M3 |
| Waga | 700-1000kg |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Świadczona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tony) | 25-70 |
| Port | Wszelkie porty |