| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q355b+NM400 |
| Nazwa produktu | Łyżka do ciężkich skał |
| OEM | Dostępny |
| Rodzaj | łyżka do ciężkich prac koparki |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Nazwa produktu | Łyżka do skał o dużej wytrzymałości |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | Q355B+hardox400 |
| Nazwa produktu | Łyżka do skał o dużej wytrzymałości |
| Rodzaj | łyżka do ciężkich prac koparki |
| CertifiPCion | ISO9001/CE |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Korzyść | Konkurencyjny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Łyżka do kamieni koparki |
| Rozmiar | 2065*1310*1390mm |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
| Marka | Marka celna |
| Materiał | Q355 + Materiał odporny na zużycie |
|---|---|
| kolor | Jak wymagasz |
| Ciężary | 1-20Ton |
| OEM i ODM | Dostępny |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, handel detaliczny, konst |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Aplikacja | kopać i oddzielać materiały o różnych rozmiarach, wykopy wielofunkcyjne; |
|---|---|
| Rodzaj | Szkielet wiadra |
| Stan | 100% nowy produkt |
| Materiał | Q355B |
| Pojemność wiadra | 0,2m3 - 2,1m3 |