| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Nazwa produktu | Koparka Pomarańczowa Chwytak |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka 1-120t |
| Kolor | wymagania klientów |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Kolor | Dostosowane |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Mechaniczny |
| kolor | Żądanie klienta |
| MOQ | 1 szt |
| Słowo kluczowe | Łyżka PC200 |
| Odpowiedni | Koparka 20ton |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | Hydrauliczny chwytak ze skórki pomarańczy |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Kolor | Wymagany klient |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
| Waga | 0,5-2T |
| Rodzaj | Hydrauliczny |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Waga | 250-14500 kg |
|---|---|
| Certyfikat | ISO9001 |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| materiał | Stali stopowej |
|---|---|
| Kolor | Na podstawie twojej maszyny |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Pakiet | standardowe |
| Dostawy | Morze |
| Waga | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Waga | 220-650 kg |
|---|---|
| Tworzywo | Q355b |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Certyfikat | ISO9001, CE |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| Słowa kluczowe | Chwytak mechaniczny do koparki |