| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Waga | 220-650 kg |
| Waga | 220-650 kg |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| certyfikat | ISO9001,ce |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Kolor | Żółty lub dostosowany |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355b+NM400 |
| MOQ | 1 szt. |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| Słowa kluczowe | Chwytak mechaniczny do koparki |
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Zęby | ostry |
| Stosowanie | wykop |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
| Product name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Nazwa produktu | Chwytak do skórek pomarańczy |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Zastosowanie koparki |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| Słowa kluczowe | Chwytak mechaniczny do koparki |