| Kolor | Wymagany klient |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy-12 miesięcy |
| Waga | 0,5-2T |
| Rodzaj | Hydrauliczny |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Jakość | Wysokiej jakości |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 250-14500 kg |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| materiał | Stali stopowej |
|---|---|
| Kolor | Na podstawie twojej maszyny |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Pakiet | standardowe |
| Dostawy | Morze |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Waga | 250-14500 kg |
| Certyfikat | ISO9001 |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| Słowa kluczowe | Chwytak mechaniczny do koparki |
| Kolor | Wymagany klient |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | Hydrauliczny, Obrotowy |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Waga | 250-14500 kg |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 250-14500 kg |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Źródło zasilania | Mechaniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Ton maszyny | 3-50 t |
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| aplikacji | ładowanie i rozładowywanie złomu, odpadów stalowych, gleby, dużych kamieni i tak dalej |
| materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Żądanie klienta |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Kolor | Dostosowane |
| Szerokość | Szerokość |