| Materiał | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| Materiał | Q355B |
| Odpowiedni | 30 ton |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Part Number | OEM Number |
|---|---|
| Thickness | Customized |
| Width | customized |
| After Warranty Service | Provide |
| Application | Excavator |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Aplikacja | Koparka |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Kolor | Dostosowane |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Uszczelka | Standardowa eksportowana paleta |
| Aplikacja | wykop |
|---|---|
| Waga | 540-6150 kg |
| Rozmiar | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| Kształt | Muszla |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
| Wysyłka | Obsługiwane |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| Odpowiednia koparka (tona) | 3 t-50 t |
| aplikacji | rozpad gęstego, upakowanego materiału |
| materiał | Stal stopowa |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |