| Rodzaj wiadra | Szkieletowe wiadro |
|---|---|
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kolor | Żółtyw/Czarny/Konfigurowalny |
| Wykorzystanie | Rowy/czyszczenie/garbowanie/przesiewanie |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
|---|---|
| Podanie | Rowy czyszczące |
| Obraz | Podkład i szpachlówka |
| Materiał pakunkowy | Q345B |
| waga | 0,2-1 t |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Żywotność maszyny | 50000 drzew |
| Odpowiedni | 5-120T |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Długość | 2560 mm |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |