| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Kształt | Muszla |
|---|---|
| Aplikacja | wykop |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
| Stosowanie | Budowa |
| Waga | 540-6150 kg |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |
| Bolt | High Strength Bolt |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Korzyść | Konkurencyjny |
|---|---|
| Nazwa produktu | Łyżka do kamieni koparki |
| Rozmiar | 2065*1310*1390mm |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
| Marka | Marka celna |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparek |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Waga | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kolor | Żółtyw/Czarny/Konfigurowalny |
| Gwarancja | 1 rok |
| MOQ | 1 sztukę |
| Materiał | Q355B, NM360, HARDOX-500 |