| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| MOQ | 1 sztuk |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
|---|---|
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| MOQ | 1 sztuk |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Materiał | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Oem | Do dyspozycji |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Kod Hs | 84314100 |
| Aplikacja | łyżka koparki |
|---|---|
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Nazwa produktu | Łyżka chwytakowa do koparki |
| Stan | 100% nowy |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| Struktura | Zintegrowany |
|---|---|
| Waga | 540-6150 kg |
| Kolor | Żółty / dostosowany |
| Zastosowanie | wykop |
| Kształt | Muszla |