| Kolor | dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Kolor | Dostosowane |
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
| Kolor | wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Q355 |
| Aplikacja | Koparka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ | Obrotowe i nieobrotowe |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Podanie | waga |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Model | Koparka 5Tones-30Tones |
| MOQ | 1 szt |
|---|---|
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Odpowiedni | Ekskawator o masie 3-65 ton |
| Zastosowanie | Osprzęt do koparki |
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
|---|---|
| Użycie | Budowa |
| Waga | 540-6150 kg |
| Zastosowanie | wykop |
| Kształt | Muszla |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |