| Kształt | Muszla |
|---|---|
| Aplikacja | wykop |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
| Stosowanie | Budowa |
| Waga | 540-6150 kg |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Materiał | NM400 |
|---|---|
| Odpowiedni | Koparka EC240B |
| Rodzaj | Ciężkie |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Stan schorzenie | Nowy |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
|---|---|
| Zastosowanie | wykop |
| Użycie | Budowa |
| Wielkość | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| Struktura | Zintegrowany |
| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Struktura | Zintegrowany |
|---|---|
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
| Użycie | Budowa |
| Zastosowanie | wykop |
| Kształt | Muszla |
| Aplikacja | wykop |
|---|---|
| Waga | 540-6150 kg |
| Rozmiar | Rozmiar standardowy / dostosowany |
| Kształt | Muszla |
| Pojemność | 0,4-6 metrów sześciennych |
| Materiał | Q355 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Osprzęt do maszyn budowlanych |
| Kolor | wymagania klientów |
| Nazwa | Łyżka chwytakowa do koparki |
| Odpowiedni | Koparka 1-120t |
| Structure | Integrated |
|---|---|
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Usage | Construction |
| Size | Standard Size/Customized |