| Materiał | Stalowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Standardowy kształt |
| Waga | 200-4000 kg |
| Kształt | Standardowy kształt |
|---|---|
| Wykorzystanie | wykop |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Waga | 200-4000 kg |
| Kształt | Standardowy kształt |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Materiał | Stalowe |
| Wykorzystanie | wykop |
| Waga | 200-4000 kg |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Zęby | ostry |
| Stosowanie | wykop |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Zęby | ostry |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kształt | Standardowy kształt |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Kształt | Standardowy kształt |
| Zęby | ostry |
| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
| Waga | 200-4000 kg |
| Waga | 200-4000 kg |
|---|---|
| Wykorzystanie | wykop |
| Kształt | Standardowy kształt |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Zęby | ostry |
| Kształt | Standardowy kształt |
| Materiał | Stal |
| Stosowanie | wykop |
| Waga | 200-4000 kg |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Zęby | ostry |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Materiał | Stalowe |
|---|---|
| Waga | 200-4000 kg |
| Kształt | Standardowy kształt |
| Wykorzystanie | wykop |
| Zęby | ostry |