| Warunek | Nowy nowy |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| Odpowiednia koparka (tona) | 7-70 |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparek |
|---|---|
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Gwarancja | 1 ROK |
| Średnica sworznia | Obsługa niestandardowego rozmiaru |
| Odpowiedni model koparki | SY,PC,HD,KOT,EX |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online przez cały okres użytkowania produktu |
| aplikacji | wykarczowanie |
| materiał | Q355B / NM360 / Hardox500 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Typ | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Aplikacja | Transport publiczny, metro, lotnisko, centrum handlowe. |
| Tworzywo | metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Standard |
|---|---|
| Podanie | Kopanie błota |
| Stosowanie | Transport |
| kolor | Wymagany klient |
| Model | 1T-5T |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Aplikacja | Przystawka do koparki |
| Materiał | Q355B |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Aplikacja | Przystawka do koparki |
| Materiał | Q355B |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| OEM | Do przyjęcia |
| Czas dostawy | 7-20 dni |
| Materiał | Q355B |
| OEM | Dostępny |
|---|---|
| Uszczelka | Paleta drewniana lub dostosowana |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Szerokość | 1200 mm ~ 2400 mm (4 stopy-8 stóp) |
| Kod HS | 84314100 |