| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Waga | 200-4000 kg |
| Zęby | ostry |
| Materiał | Stalowe |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
|---|---|
| Tines | Sharp |
| Color | Black/Green/Customized |
| Size | Customized |
| Usage | Excavation |
| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
|---|---|
| Wykorzystanie | wykop |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Waga | 200-4000 kg |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
|---|---|
| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
| Materiał | Stalowe |
| Zęby | ostry |
| Waga | 200-4000 kg |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Dostępne dla koparki dowolnej wielkości | - Tak, proszę. |
| Wymienne paski do zużycia spawania | - Tak, proszę. |
| Usługa po gwarancji | Dostarczać |
| OEM | Dostępne |
| Waga | 200-4000 kg |
|---|---|
| Kolor | Czarny / zielony / dostosowany |
| Kształt | Standardowy kształt |
| Stosowanie | wykop |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tines | Sharp |
|---|---|
| Shape | Standard Shape |
| Size | Customized |
| Material | Steel |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Color | Black/Green/Customized |
|---|---|
| Shape | Standard Shape |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Usage | Excavation |
| Material | Steel |
| Zęby | ostry |
|---|---|
| Kształt | Standardowy kształt |
| Nazwa produktu | Zgrabiarka do koparki |
| Waga | 200-4000 kg |
| Materiał | Stalowe |
| Rodzaj | Standard |
|---|---|
| Podanie | Kopanie błota |
| Stosowanie | Praca na farmie |
| Cel, powód | Części do koparek |
| Model | 1T-5T |