| Nazwa produktu | Łyżka przechylna do koparki |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Huitong |
| Rodzaj | Wykorzystanie w wykopalniach |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Pojemność | 0,1-5 CBM |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Gwarancja | 3 miesiące |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Naprawa maszyn, Zakład produkcyjny, Energia i górnictwo, Handel detaliczny, Roboty budowlane |
| Odpowiednia koparka (tona) | 5-45 |
| aplikacji | Kopanie błota |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Nazwa produktu | Łyżka do przechylania koparki |
| Waga | 680 kg-3800 kg |
| Odpowiedni | Koparka skrzynkowa |
| aplikacji | czyszczenie rowów i nachylenie terenu. |
|---|---|
| materiał | 16MN / Q355 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| MOQ | 1 |
| Kolor | Dowolny kolor |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
|---|---|
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Packaging | Wooden Case |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Materiał | Stalowe |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Zastosowanie | Ekskawator |
|---|---|
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Materiał | Stalowe |