| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Size | Customized |
| Opakowanie | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| ZASTOSOWANIE | Ekskawator |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Material | Steel |
| Origin | China |
| AppliPCion | Excavator |
| Packaging | Wooden Case |
| Pojemność | 0,1-5 CBM |
|---|---|
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Pochodzenie | Chiny |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pojemność | 0,1-5 CBM |
|---|---|
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Zastosowanie | Koparka |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zastosowanie | Ekskawator |
|---|---|
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Materiał | Stalowe |
| Materiał | stali |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Materiał | stali |
|---|---|
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |