| Packaging | Wooden Case |
|---|---|
| Type | Tilt Bucket |
| Size | Customized |
| Origin | China |
| Material | Steel |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Zastosowanie | Ekskawator |
|---|---|
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Kolor | Czerwony, żółty, dostosowany |
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
|---|---|
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Stalowe |
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Origin | China |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Size | Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Type | Tilt Bucket |
| Packaging | Wooden Case |
| Warranty | 1 Year |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
|---|---|
| Pojemność | 0,1-5 CBM |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Pochodzenie | Chiny |
| Materiał | Stalowe |
|---|---|
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Pochodzenie | Chiny |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Pojemność | 0,1-5 CBM |
| Materiał | Stalowe |
|---|---|
| Pojemność | 0.1-0.75 CBM |
| Opakowanie | Kartony, palety lub na żądanie klienta |
| Rodzaj | przechyl wiadro |
| Szerokość otwarcia | 800-1500 mm, dostosowane |