| OEM | Przystępne. |
|---|---|
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Pakiet | Standardowy pakiet |
| Waga | 200-1500 kg |
| Funkcja | Łamanie skał/betonu |
| Waga | 200-1500 kg |
|---|---|
| Warunki | 100% nowy |
| Gwarancja | 6 lat |
| Materiał | Q355B |
| OEM | Przystępne. |
| Waga | 200-1500 kg |
|---|---|
| Funkcja | Łamanie skał/betonu |
| Warunki | 100% nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Funkcja | Łamanie skał/betonu |
|---|---|
| Warunki | 100% nowy |
| Waga | 200-1500 kg |
| Gwarancja | 6 lat |
| Pakiet | Standardowy pakiet |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Funkcja | Łamanie skał/betonu |
| Waga | 200-1500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pakiet | Standardowy pakiet |
| Warunki | 100% nowy |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| pakiet | Standardowe opakowanie |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Materiał | Stali stopowych |
| Odpowiednia koparka (tona) | 3T-50T |
|---|---|
| Maszyna do aplikacji | Digger Excavator |
| Materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Port | Guangzhou / Huangpu / Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| Pakiet | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Waga | 200-1500 kg |
| Warunki | 100% nowy |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| OEM | Przystępne. |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |