| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Podanie | Koparka gąsienicowa, koparka / ładowarka, ładowarka, spychacz itp., dołączona koparka |
| Rodzaj | Części zamienne do koparek, łyżka skalna, łyżka koparki, system monitorowania rolno-leśnego, chwytak |
| Materiał | Q345B, 400 + inne marki Standardowe materiały eksploatacyjne, Q345B + NM360, stal stopowa, Q345B / N |
| OEM | Wsparcie |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Waga | 200-4500 kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Stan | 100% nowy |
| Waga | 200-4500 kg |
| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tworzywo | Q355b |
|---|---|
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
|---|---|
| Waga | 200-4500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Stan | 100% nowy |
| OEM | Do przyjęcia |
|---|---|
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Stali stopowej |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Pakiet | Standardowe opakowanie |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Materiał | Stali stopowej |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | online |
| Waga | 200-4500 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pakiet | Standardowe opakowanie |