| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
|---|---|
| pakiet | Standardowe opakowanie |
| gwarancja | 1 rok |
| Waga | 200-4500 kg |
| Warunki | 100% nowy |
| Odpowiednia koparka (tona) | 3T-50T |
|---|---|
| Maszyna do aplikacji | Digger Excavator |
| Materiał | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Port | Guangzhou / Huangpu / Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Serwis gwarancyjny | Wsparcie online, Field maintenan |
|---|---|
| Rodzaj marketingu | Gorący produkt 2019 |
| Lokalizacja salonu wystawowego | Egipt, Kanada, Turcja, Wielka Brytania |
| Nazwa handlowa | HUITONG |
| Nacisk | 160-180 kg / C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Pojemność wiadra | 9,0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Cisza |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | Soosa |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Model | SB40 |
| Nazwa produktu | Młot hydrauliczny koparki |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Maksymalna głębokość kopania | 1650mm |
| Kolor | Dostosowane |
| MOQ | 1 SZTUK/ZESTAW |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa, koparka kołowa |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Rodzaj | Pudełko / Góra / Bok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Przedmiot | Młot hydrauliczny |
| Oem | Dostępny |
| Warunki | 100% nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | młot hydrauliczny koparki |
| Materiał | Q355B |
| Funkcja | Łamanie skał/betonu |
| Pakiet | Standardowy pakiet |