| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność wiadra | 0,35 cbm |
| Prędkość znamionowa | 12 obr./min |
| Kolor | wymagania klientów |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Podanie | Górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Ton maszyny | 6-55T |
| Materiał | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Wysyłka | Może pomieścić 3 zestawy w 1 kontenerze |
| aplikacji | pogłębianie rzek, budowa portów, budowa metra, wykopy pod budowę. itp. |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Aplikacja | Koparka |
| Materiał | Q355 |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Stan | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Nazwa produktu | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 26-34ton Exkawator |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Przeciwwaga | 0ton |