| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
|---|---|
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Aplikacja | Maszyneria konstrukcyjna |
| Typ | Mechaniczny |
| Materiał | Q355 |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Energia i górnictwo, prace budowlane |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| aplikacji | pogłębianie rzek, budowa portów, budowa metra, wykopy pod budowę. itp. |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka wydajność |
| Rodzaj | Trójsegmentowy wysięgnik o długim wysięgniku |
| Jakość | 100% testowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka wydajność |
| Rodzaj | Trójsegmentowy wysięgnik o długim wysięgniku |
| Jakość | 100% testowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podanie | Koparka |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka wydajność |
| Rodzaj | Trójsegmentowy wysięgnik o długim wysięgniku |
| Jakość | 100% testowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |