| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | dostosowane |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | Wysokiego zasięgu i ramienia koparki Budowa Rozbiórka Rozszerzenie ramienia Długiego zasięgu dla kop |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Wysięgnik i ramię koparki o dużym zasięgu |
| Marka | HT |
| MOQ | 1 SET |
| Orzecznictwo | ISO 9001 |
| Stan schorzenie | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Pojemność wiadra | 0,4 cbm |
| Nazwa produktu | Koparka z długim wysięgnikiem i ramieniem |
| Długość | Wysięgnik o długości 13-18 metrów |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Ciężar roboczy | 24300 kg, 12200 kg, 9000 kg, 23100 kg, 22 tony |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Nazwa produktu | wysięgnik do wyburzeń koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiedni | 35 TON EKAGRAVER |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Długość | 20m; Dostosowane |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
|---|---|
| Kolor | Żądanie klientów |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Nadaje się do | Koparka 3-25 ton |
| Typ | Mechaniczny |
| Typ | Mechaniczny |
|---|---|
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Uszczelka | Wymagania konsumenckie (plastikowa torba w środku) |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Kolor | Dostosowane |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Uszczelka | Wymagania konsumentów |
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Materiał | Q355B |