| Cutting Edge | Reinforced |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavation |
| Aplikacja | wykop |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 200-4500 kg |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Gwarancja | 1 rok |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Durability | High |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | osprzęt koparki |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Nazwa produktu | łyżka do ciężkich prac koparki |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Rodzaj | osprzęt koparki |
| Nazwa produktu | łyżka skalna koparki |
| Materiał | hardoks 400 |
| Odpowiedni | Koparka HITACHI |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Zastosowanie | Koparka |
|---|---|
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |