| Rozmiar | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
| Aplikacja | Koparka |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Gwarancja | 6 miesiąc |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Obowiązujące branże | Gospodarstwa rolne, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, energetyka i górnictwo, prace bud |
| Odpowiednia koparka (tona) | 25-70 ton |
| Port | Guanghzou / Huangpu / Nansha |
| Teeth | High Strength Teeth |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Nazwa produktu | Łyżka GP do koparki |
|---|---|
| Tworzywo | Q355b |
| Odpowiedni | 6T koparka |
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Na zewnątrz Wytrzymałe |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| Materiał | Q355B |
| Odpowiedni | 30 ton |
| Jakość | Wysoka jakość |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Aplikacja | Koparka |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| Kolor | Żółty/Czarny |