| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Sprzęt konwencjonalny | Wiadro z klapką |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Energia i górnictwo, prace budowlane |
| kolor | Żądanie klienta |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| MOQ | 1 szt |
| kolor | Żądanie klienta |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Serwis i naprawa w terenie, wsparcie online |
| OEM | przyjęty |
| Podanie | Rozbiórka budynków, pogłębianie rzek, fundamenty drogowe, projekt budowy tamy i elektrowni itp. |
| Podanie | Górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Ton maszyny | 45-55T |
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Nazwa produktu | Wysięgnik standardowy do koparki |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Odpowiednie do | 35 TON EKAGRAVER |
| Materiał | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Waga | 4400 KG |
| Podanie | Górnictwo |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Ton maszyny | 45-55T |
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Rodzaj | Części przednie koparki |
| Model maszyny | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiał | Q355B |
| OEM | Świadczone usługi OEM |