| materiał | Q355B / HG785 / Q690D |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| Ciężary maszyn | 6T-45T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Pakiet | Zawijanie |
| Warunek | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Po sprzedaży usługi świadczone | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| aplikacji | rozpad gęstego, upakowanego materiału |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Mała i brudna przestrzeń konstrukcyjna |
| Maksymalna głębokość kopania w pionie | 27180mm |
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Częściowe imię | Siłownik wysięgnika/ramienia/łyżki |
| Model maszyny | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Dostosowane |
| materiał | Stal stopowa + Q355 |
|---|---|
| MOQ | 1 |
| Kolor | Na podstawie twojej maszyny |
| Pakiet | Zawijanie |
| Dostawy | Morze / Jak wymagane |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Opis | Ramię i wysięgnik |
|---|---|
| Zastosuj do | Części zamienne do koparek |
| Czas dostawy | 10-15 dni |
| Podanie | Energia i górnictwo, prace budowlane |
| Max. Promień roboczy | 11250mm |
| Nazwa produktu | wysięgnik koparki |
|---|---|
| Uszczelka | Standardowe pakowanie |
| Kolor | dostosowane |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Serwis pogwarancyjny | Serwis internetowy |