| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 250-14500 kg |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | 12ton Excavator |
| Szerokość opeeracji | 1,4 m; Dostosuj |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q355B |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Waga | 220-650 kg |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | 1,5 TON EXAVER |
| Szerokość opeeracji | 0,6 m; Dostosuj |
| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | Grabiarka o pojemności 3 ton |
| Szerokość opeeracji | 0,8 m; Dostosuj |
| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | koparka 6 ton |
| Szerokość opeeracji | 1,2 m; Dostosuj |