| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | 5.5 Koparka |
| Szerokość opeeracji | 1,0 m; Dostosuj |
| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | Koparka 15 ton |
| Szerokość opeeracji | 1,6 m; Dostosuj |
| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | Koparka 20 ton |
| Szerokość opeeracji | 1.8M; dostosować |
| Nazwa produktu | Ekskawator kosiarka |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Materiał | Dostępne Q355/NM400/Hardox450 |
| Odpowiednie do | Koparka o pojemności 22 ton |
| Szerokość opeeracji | 2M; Dostosuj |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Materiał | Q355B |
| świadectwo | ISO9001,ce |
|---|---|
| Waga | 220-650 kg |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q355B |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
|---|---|
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Waga | 300 kg |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Waga | 220-650 kg |