| Jakość | Wysokiej jakości |
|---|---|
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Certyfikat | ISO9001 |
| Waga | 250-14500 kg |
| Materiał | Q355B, Q690D |
| Podanie | Załadunek / rozładunek materiałów |
|---|---|
| Rodzaj | Wiadro z klapką |
| Materiał | Q460 + NM360 |
| kolor | Żądanie klienta |
| Pojemność | 0,2-5,0 CBM |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał | Q355B, Q690D |
| Waga | 250-14500 kg |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Certyfikat | ISO9001,ce |
| Szerokość cięcia | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| ZASTOSOWANIE | Ładowanie/wyładowanie materiałów, obciążenie dziennikiem |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, obrotowy lub stały |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |
| Kolor | Żądanie klienta |
|---|---|
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Ładowanie / rozładowywanie materiałów, ładowanie dziennika |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj | Obrotowy i nieobrotowy, typ obrotowy lub typ stały |