| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q345B+NM400 |
| Podanie | Koparka |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B |
| Podanie | podłącz wszystkie urządzenia czołowe koparki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Q345/460+NM400 |
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Q345/460+NM400 |
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Q345/460+NM400 |
| Rodzaj | łyżka do skarpowania |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Materiał | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Waga | 250-14500 kg |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Pomarańczowy/Czarny/inne |
| Waga | 250-14500 kg |
| Materiał | Q355B, Q690D |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 250-14500 kg |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Certyfikat | ISO9001 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | 100% zupełnie nowy. |
| Źródło energii | Mechaniczny |
| Jakość | Wysokiej jakości |