| Garnitur do | koparka 6 ton |
|---|---|
| Tworzywo | Q355b |
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Garnitur do | 10ton kopator |
|---|---|
| Tworzywo | Q355b |
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Aplikacja | Koparka |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Material | High Strength Steel |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Color | Yellow/Black |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| MOQ | 1 sztukę |
| Cechy | Wysoka wytrzymałość |
| Pojemność | 0.1-4 Cbm |
| OEM | Dostępne |
| Waga | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kolor | Żółtyw/Czarny/Konfigurowalny |
| Gwarancja | 1 rok |
| MOQ | 1 sztukę |
| Materiał | Q355B, NM360, HARDOX-500 |
| Materiał | Q345B |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Dostosowane |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Podanie | Koparka 1-30t |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Packaging | Wooden Case |
| Size | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Red, Yellow, Customized |