| Rodzaj | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Szerokość kroku | 600mm/800mm/1000mm |
| Kolor poręczy | Wymagania klienta |
| Podanie | Transport publiczny, centrum handlowe Subway.airport |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | Części do koparek |
|---|---|
| kolor | Wymagany klient |
| Podanie | Górnictwo |
| Twardość | 48–52HRC |
| Pojemność | 0,1 m3 - 8,7 m3 |
| Kolor | Żółty/Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie | Koparka |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Wielkość | 0,25-4,3 cbm / Dostosowane |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Materiał | Stal o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Śruba | Śruba o dużej wytrzymałości |
| Nazwa | Łyżka do kamieni koparki |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Application | Excavator |
|---|---|
| Weight | 700-1000kg |
| Color | Yellow, Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Size | 1.0 M3 |
| Materiał | Q355, NM400, Hardox400 |
|---|---|
| Waga | 280-4300 kg / Dostosowane |
| Kolor | Żółty/Czarny lub zgodnie z wymaganiami klientów |
| Zęby | Zęby o wysokiej wytrzymałości |
| nazwisko | Łyżka do kamieni koparki |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Steel |
| Size | Customized |
| Origin | China |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Bolt | High Strength Bolt |
| AppliPCion | Excavator |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Color | Yellow/Black |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| AppliPCion | Excavator |