| Kolor | Wymagany klient |
|---|---|
| Materiał | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Podanie | Szeroko stosowany w portach |
| Waga | 1800 kg |
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Rozmiar | Mały średni duży |
| nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
| Trwałość | Wysoki |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| nazwa | Chwyt za skórkę pomarańczową |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Trwałość | Wysoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Waga | 380-2250 kg |
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Trwałość | Wysoki |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Q355B+NM400 |
| Nazwa produktu | Koparka Pomarańczowa Chwytak |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Nazwa produktu | Chwytak do złomu, chwytak do koparki Rope Orange Peel |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny, obrotowy, przystawka do koparki |
| Materiał | Q355B |
| Stan | 100% nowy |
| Kolor | Klient wymagany |
| Gwarancja | 1 rok, 1,5 roku |
|---|---|
| Typ | Łyżka chwytakowa stała |
| Uszczelka | paleta drewniana |
| Jakość | Wysoka gwarancja |
| Maksymalny | 3760 Nm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Kolor | Żądanie klienta |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Kolor | Dostosowane |
| Szerokość | Szerokość |
| Maks. Otwarte | 2470 mm |
|---|---|
| Rodzaj | Obracanie |
| Pojemność podnoszenia dźwigu | Jako żądanie |
| Metoda operacji | hydrauliczne |
| Projekt | zgodnie z żądaniem |
| Metoda operacji | hydrauliczne |
|---|---|
| Rodzaj maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
| Odpowiedni | 37-46ton kopator |
| Struktura | Skóra pomarańczowa |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |