| Odpowiedni | Koparka 20ton |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Rodzaj | Hydrauliczny chwytak ze skórki pomarańczy |
| Stan schorzenie | 100% nowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Rodzaj | Obracanie |
|---|---|
| Podanie | Koparka |
| kolor | Żądanie klienta |
| Słowo kluczowe | rock Processor |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | Chwyt za skórkę pomarańczową |
|---|---|
| Rodzaj | Bez obracania |
| Materiał | Q355B |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Żółty/Czarny |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Waga | 380-2250 kg |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Wielkość | Mały średni duży |
| Zastosowanie | Chwytak do koparki |
|---|---|
| Kształt | Cztery lub pięć pazurów |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 380-2250 kg |
| Typ maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 kawałek |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Żądanie klienta |
| Garnitur do | 5-9 ton koparki |
|---|---|
| Tworzywo | Q355/NM400/Hardox450 |
| Kolor | Wymagany klient |
| MOQ | 1 zestaw |
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Maks. Otwarte | 2470 mm |
|---|---|
| Rodzaj | Obracanie |
| Pojemność podnoszenia dźwigu | Jako żądanie |
| Metoda operacji | hydrauliczne |
| Projekt | zgodnie z żądaniem |
| Metoda operacji | hydrauliczne |
|---|---|
| Rodzaj maszyny | Narzędzia do mocowania koparki |
| Odpowiedni | 17-26ton kopator |
| Struktura | Skóra pomarańczowa |
| Instalacja | Łatwy w montażu i demontażu |